Jak vybrat vhodnou montážní plošinu?

montážní plošiny

Pokud potřebujete ve své firmě montážní plošiny, dostali jste se k poměrně těžkému úkolu. Vybrat vhodnou techniku, která naplní všechna vaše očekávání, je mnohdy nadlidský výkon. Prvně byste si měli ujasnit, zda si chcete plošinu zakoupit, nebo pouze pronajmout, protože od toho se potom odvíjí další kroky. Zároveň byste se měli rozhodnout, jestli chcete plošinu zbrusu novou, či klidně i bazarovou.

Chcete si plošinu koupit, nebo pronajmout?

Záleží na tom, zda montážní plošinu využijete pouze jednorázově, nebo i v každodenním životě. Zakoupit plošinu se vyplatí pouze v takovém případě, že pro ni najdete takřka denní uplatnění. Sepište si tedy seznam činností, pro které byste plošinu mohli používat.

Kde budete plošinu používat?

Poté byste si měli položit otázku, kde budete plošinu používat, zda ve venkovním, či vnitřním prostředí. Záleží dokonce na tom, jestli s plošinou vyrazíte do terénu či na svah. Je totiž zásadní rozdíl v práci v terénu a na zpevněné ploše.

Jakou výšku zvolit?

Dále se montážní plošiny rozdělují podle výšky, což se odvíjí od toho, v jaké výšce plánujete pracovat. Zvažte, jestli se vám vyplatí montážní plošina nůžková, nebo byste potřebovali spíše stranový dosah.

Bazarovou, nebo novou plošinu?

Před konečným verdiktem se ještě rozhodněte mezi bazarovou a novou plošinou. Všechno záleží samozřejmě na vašich finančních možnostech. Bazarová plošina je levnější než nová, ovšem musíte počítat s tím, že bude náchylnější na závady, kdežto u nové plošiny nemusíte žádné závady řešit.

Specialistou na montážní plošiny je společnost INREKA PLOŠINY, v jejíž nabídce najdete plošiny přívěsné, teleskopické, kloubové, ba také kloubovo-teleskopické a speciální. Vybrat si můžete z pestré škály nových i bazarových modelů.

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4