Jak se zbavit mravenců v koupelně?

Peony, Bud, Ants, Rain, Drip, Raindrop, Nature, Macro

Všudypřítomní mravenci se můžou dostat až do našich a vyděsit nás v ten nejméně vhodný moment. Jak se zbavit mravenců v koupelně?

 

Pár mravenců možná nezní jako takový problém, ale jakmile si uvědomí, že je u Vás teplo, sucho a lehce dostupná potrava, hrozí vám zamoření a pak můžou napáchat velké škody. V symbióze s mravenci totiž žijí i mšice a ty mohou nadělat paseku na Vašich rostlinách. 

 

Jaký typ hubení je pro Vás vhodný?

Při výběru je vhodné zohlednit několik věcí. Netrpíte Vy, nebo člen Vaší domácnosti nějakou alergií? Nachází se v domácnosti děti nebo mazlíčci, kteří by mohli pozřít či manipulovat s hubícím systémem? Kolik mravenců se u Vás vyskytuje? Víte, kde se nachází mraveniště?

Pasti fungují buď na základě feromonů, které lákají mravence do pasti, nebo sladké šťávy smíchané s jedem. Feromonové většinou nalákají mravence na lepící plochu, znemožňující únik. Pasti s jedem mravence zabijí buď okamžitě, nebo mravenci přinesou na sobě jed do mraveniště a otráví více jedinců. 

Dále existují postřiky, granule a posypy, které jsou jedovaté a aplikují se na cestičky, kde se mravenci vyskytují. Tato možnost je vhodná při větším množství mravenců. 

Pokud Váš problém s mravenci neustává, je vždy vhodné vyhledat služby deratizéra.

Další aktuální články:

NEUVĚŘÍTE SVÝM OČÍM, CO VŠE VÁM POZOROVACÍ NOČNÍ VIDĚNÍ UKÁŽE

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4