TIGEMMA ENGINEERING aneb specialista na odsávání

cyklonové odlučovače

V současné době se v průmyslovém sektoru velice řeší odsávání. Žádané jsou cyklonové odlučovače, které slouží k úpravě stlačeného vzduchu. Odlučovač disponuje optimalizovanou konstrukcí a tříkomorovým pouzdrem, a tím pádem je docíleno minimální tlakové ztráty při vysokých průtokových rychlostech.

Spodní část čističe cyklonového odlučovače je kónického tvaru, a tím pádem je zabráněno pohlcení odloučeného aerosolu. Stejně tak je ve spodní části čističe zóna bez turbulencí, díky čemuž nedojde k přimíchání odděleného kondenzátu z vlhké části do proudu odvodněného vzduchu.

K čemu cyklonový odlučovač slouží?

Cyklonové odlučovače se využívají k odloučení hrubých částic. Disponují cyklony, které méně zatěžují filtrační plochy filtračního zařízení. Stejně tak cyklony ochraňují ventilátory před nadměrným opotřebením. Společnost TIGEMMA ENGINEERING, která stojí za vývojem cyklonových odlučovačů, pokrývá odsávaný výkon vzduchotechnických zařízení v rozsahu od 2 300 do 14 700 m3/h.

Kdo je TIGEMMA ENGINEERING?

Pod názvem TIGEMMA ENGINEERING se skrývá ryze česká společnost, která se specializuje na dodávku technologického odsávání emisí, tuhých znečišťujících látek a pneumatické dopravy. V jejím bohatém produktovém portfoliu najdete mimo jiné i zmíněné cyklonové odlučovače.

TIGEMMA ENGINEERING se specializuje na ochranu ovzduší, hygienu prostředí, chlazení a vytápění průmyslových hal. Působí od roku 2016 a snaží se neustále zohledňovat potřeby a požadavky investorů. Navrhuje komplexní řešení dodávek v oblast průmyslového a technologického odsávání. Pracovníci společnosti neustále vyvíjejí nové technologie, a tak vám společnost poskytne vždy moderní řešení průmyslové vzduchotechniky. Postará se o návrh, výrobu, provoz i servis produktů.

Stačí se podívat na webovou stránku firmy https://tigemma-engineering.cz/, kde najdete nejen informace o společnosti jako takové, ale i o službách.

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4