Potřebujete rychle položit průmyslovou podlahu? Vsaďte na drátkobetonové podlahy!

drátkobetonové podlahy

Pro nové firmy, které potřebují pevné základy, a to doslova, existují skvělé řešení v podobě drátkobetonové podlahy pro vytvoření skvělého podkladu pro průmyslový podnik. Výhody těchto podlah, spolu se způsobem, jak se aplikují, najdete v tomto článku.

Jak se pokládají drátkobetonové podlahy

Jejich název nám přímo napovídá, co je potřeba pro pokládku tohoto druhu podlahy. Bloky s dvaceti kilogramy vrstvených drátů, které dosahují výšky patnácti centimetrů na jeden metr čtvereční se pokládají vedle sebe, jako mozaika. Tyto čtverce tvoří celkovou plochu celé podlahy a velmi jednoduše se dá tedy položit na celou plochu efektivně. Dále se tyto čtverce zalijí betonem a po vytvrzení je podlaha připravena na konečný nátěr, či stěrku.
Jelikož se jedná o podlahu z litého betonu, další nátěr, či stěrka se doporučuje, obzvlášť, pokud se jedná o interiérovou podlahu. Její povrch se tak vyhladí, je odolnější a je menší potřeba je udržovat pro dlouhodobou životnost.

Výhody drátkobetonové podlahy

Drátky, které se nacházejí v podlahových kvádrech, zajišťují vysokou pevnost a hlavně, pružnost podlahy. To zamezuje tvoření mikrotrhlin v betonu a zajišťuje i při vysoké námaze materiálu, jako například v parkovištích.
Rychlost položení drátkobetonové podlahy je skutečně revoluční. Celý tento proces je rychlejší než jakýkoliv jiný a i celkem s dalšími procesy úpravy a nátěry po broušení betonu. Specializované firmy jsou schopné položit až 2500 metrů čtverečních za den.
Hladký povrch drátkobetonové podlahy je bezprašný, neklouže, nevsakuje oleje a tuky.

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4