Potřebujete ve skladu nastolit pořádek? Poradíme vám

podlahové pásky

Pokud disponujete poměrně velkým skladem, zřejmě se bez logického uspořádání a nastolení pořádku neobejdete. Jestliže se po skladu pohybují pracovníci jak pěšky, tak i na vysokozdvižných vozících, není nic jednoduššího, než vymezit cestu, kterou mohou jezdit vysokozdvižné vozíky a kterou zase mohou chodit zaměstnanci pěšky. Jedině tak nedojde k žádnému úrazu a sražení. V následujících řádcích vám prozradíme, co k tomu potřebujete.

Určitě si pro takové případy pořiďte takzvané podlahové pásky pro značení. Jsou k dostání v několika barevných variantách, například v bílé, žluté, ba dokonce i žlutočerné či bíločervené. Ideální je, pokud vám rozvržení skladu někdo navrhne, jestliže v tom nemáte žádné zkušenosti. Důležité totiž je, aby byly cesty vymezené logicky a efektivně.

Kde sehnat podlahové pásky?

Současný trh je vskutku rozmanitý a seženete na něm prakticky cokoliv, ba i natolik specifické zboží, jako jsou podlahové pásky. Jsou určeny ke značení a sehnat se dají v mnoha variantách s různou pevností. Jedním z prodejců je společnost J.A. Clean, která má také vlastní e-shop, kde všechno seženete. Přímo na webové stránce https://www.jaclean-eshop.cz/ najdete široký sortiment rozdělený do přehledných kategorií, a tak zakoupit můžete nejen podlahové pásky, o nichž je momentálně řeč, ale i osobní ochranné pracovní pomůcky, pracovní obuv, pracovní rukavice či ochranné zábrany.

Vyznačovací i protiskluzové pásky

Pokud zůstaneme u podlahových pásek, tak si můžete zvolit, zda chcete přímo vyznačovací, nebo protiskluzové. Záleží samozřejmě na způsobu použití. Stejně tak jsou k dostání verze v klasické kvalitě, nebo i profi kvalitě. Ovšem v druhém případě počítejte s vyšší pořizovací cenou. Podívejte se tedy na výše uvedený e-shop a začněte s nakupováním.

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4