Jak efektivně kontrolovat vstup do budovy? Moderní turnikety s elegantním designem

Chcete mít přehled o průchodu osob a jednotlivých vstupů do budov? Dnes již existuje inovativní řešení v podobě bezpečnostních vstupů. Díky nim členové nepovolaným nebo osobám, co ještě neměli uvnitř dělat, zamířili právě turnikety vstup dovnitř. Vybírejte v různých provedeních podle potřeb firmy, instituce apod. I přesto, že se jedná o bezpečnostní vstup, mají turnikety v dnešní době velmi moderní a elegantní design. Další výhodné jsou moderní funkce, které slouží k efektivnímu řízení vstupů dalších osob.

turnikety SPEDOS 2

Turnikety – z čeho můžete vybírat 

Vstupní turnikety SPEEDLANE 300

Tyto turnikety mají střední bezpečnostní úroveň pro kontrolu jednotlivých vstupů. Hodí se zejména do administrativních budov, firem apod. Turniket SPEEDLANE 300 je funkční, ovladatelný a efektivní. Zároveň zaujme originálním designem. Skládá se ze dvou v zásadách andělských křídel, které se při průchodu zasunou do jednotek. Zelené zbarvení křídel znamená, že bude umožněno vpuštění osob přes turniket. Naopak červená signalizuje zavírání, případně upozorňuje na spuštění poplachu.

turnikety SPEDOS

Vidlicový turniket TURNLOCK

Moderní a mobilní mobilní turniket TURNLOCK je velmi dominantní vstupní brána. Tyto mobilní turnikety nejsou určeny pouze do vnitřních prostor, jsou používány i venku. Hodí se tedy do různých budov a venkovských zařízení. Skládají se zpravidla ze tří nebo čtyř dvouřních křídel. Pokud se osoba autorizuje pomocí čteček karet, čipu, kódovací klávesnice a tak dále, turniket uvolní vidlice a jedna osoba je umožněna projektem dovnitř.

Trnový bezpečnostní turniket TRILOCK

Hledáte spolehlivé turnikety v různých provedeních s jednoduchou kontrolou pohybu lidí vstupujících do budov? Měli byste být vhodní návrhově navrženi? Takové jsou přesně trnové turnikety se střední úrovní zabezpečení. Jsou vhodné do míst, kde každý den větší množství lidí a zároveň chcete mít jistotu ve formě robustního provedení, pokud se přeci jen někdo nepovolně snažil překonat překážky v cestě.

Další možnosti: bezpečnostní vstup WINGLOCK SWING , SPEEDLANE SWING LIFELINE či rotační turniket TRANSPALOCK .

Vybrali jste si některý z výše zmíněných turniketů? Nebo chcete dozvědět více io další možnosti? Na stránkách Spedosu najdete nové informace. Dále zde můžete vytvořit nezávaznou poptávku na kvalitní turnikety pro Vaši firmu, budovy, festivaly a podobně. S bezpečnostními turnikety bude mít na dané místo přístup pouze oprávněná osoba.

 

 

Joomla SEF URLs by Artio

KONTAKT

Pokud chcete na této webové stránce publikovat svůj článek, ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. či Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4